تبلیغات
موجودات فرا زمینی - اریا51
 
موجودات فرا زمینی
شنبه 12 اسفند 1391
منطقه ای فوق سری ومحرمانه درامریکا که تحت تدابیر شدید امنیتی است «نیك كوك»، روزنامه نگار انگلیسی و كارشناس هواپیماهای نظامی، در گزارشی تحت عنوان «اسناد محرمانه» كه در اكتبر 2005 از شبكه «كانال4« انگلیس پخش شد، منشأ بشقاب پرنده ها را نازی های آلمان ذكر می كند و خاطرنشان می سازد: در زمان جنگ جهانی دوم، دانشمندان آلمانی در یك پایگاه زیرزمینی فوق سری در لهستان بر روی پروژه هایی چون «نیروی ضدگرانش» و نیز ساخت دیسك های پرنده كار می كردند. اما، در پایان جنگ آمریكایی ها این دانشمندان (و تكنولوژی های آنان) را با خود به آمریكا بردند.  

 

«نیك كوك» در ادامه گزارش خود می گوید: مقامات آمریكایی با هدف پنهان نگاهداشتن آزمایشات خود بر روی هواپیماهای جدید نظامی از جمله «یو2» بر فراز اتحاد شوروی، حتی باور فرضیه موجودات فرازمینی را در رسانه ها مورد تأیید قرار دادند. وی در پایان تصریح می كند كه به رغم بسیاری مشاهدات، اشیای آسمانی ذكر شده در غالب گزارشات در اصل هواپیماهای نظامی با اشكال غیرمتعارف و عجیب و غریب بوده اند.   

در «پایگاه 51» چه می گذرد؟

«پایگاه 51» یا «منطقه 51» گستره ای جغرافیایی در «نوادا»ی آمریكاست كه «دریم لند» ، «واترتاون» ، «رنچ» ، «پارادایز رنچ» «فارم» ، «باكس» ، «گروم لیك» ، «نورلند» و یا «دایر كتوریت فور دیولوپمنت پلانز اریا» Area نیز خوانده می شود، و درواقع پایگاهی نظامی را در خود پنهان دارد كه كاملا محرمانه و فوق سری است. «پایگاه 51» در اصل سری ترین پایگاه جهان است كه صرفا به طراحی، ساخت و آزمایش انواع هواپیماهای فوق پیشرفته با اشكال گوناگون مربع، مثلثی شكل، گرد و... می پردازد.  

 

«منطقه 51» مستطیلی است به وسعت 515 كیلومترمربع در ناحیه «لینكلن» نوادا، در حدود 160 كیلومتری شمال غربی «لاس وگاس». این منطقه بخشی از سرزمینی پهناور است كه 21 هزار و 140 كیلومترمربع وسعت دارد و به Air Force Range یا «رسته نیروی هوایی نلیس» متعلق است.  

 

پایگاه نظامی «گروم لیك» كه به دلیل آن كه در بستر خشك شده دریاچه ای بدین نام بنا گردیده، اینگونه خوانده می شود، پایگاهی متعارف نیست و ناوگان جنگنده های شناخته شده آمریكا نیز در آن دیده نمی شود، بلكه مكانی است كه صرفا به آزمایش دستگاه های جدید و نامتعارف اختصاص یافته است. علاوه بر این، تعدادی هواپیمای ساخت شوروی نیز- كه به طرق گوناگون به دست آمده اند- به منظور تحقیق بر روی آنها و آموزش خلبانان آمریكایی به این پایگاه انتقال یافته اند.  

«گروم لیك» در زمان جنگ جهانی دوم مكانی برای تمرینات تیراندازی و بمباران ها محسوب می شد، اما پس از آن تا سال 1955 متروك باقی ماند و سپس شركت «لاكهید» آن را مكانی ایده آل برای آزمایش هواپیمای جاسوسی «یو2» خود یافت، چرا كه بستر خشك دریاچه باندی مناسب برای فرود دستگاه ها به نظر می رسید و كوه های دره «امیگرنت» و نیز محدوده امنیتی «نلیس» آزمایشات را از چشمان كنجكاو پنهان می داشتند.   

 

«پایگاه 51» امروز سری ترین پایگاه جهان به شمار می رود، و در این كه حافظ اسرار مملكتی آمریكاست دیگر هیچ تردیدی باقی نیست. این پایگاه در نقشه های رسمی منطقه به هیچوجه انعكاس نیافته، ورود به منطقه آن نیز اكیداً ممنوع است. وجود این پایگاه در 81 آوریل 2000 و هنگامی علنی شد و رسماً مورد تأیید قرار گرفت كه مجموعه تصاویری از آن- كه توسط ماهواره مشترك یك شركت خصوصی آمریكایی به نام «اریال ایمیجز»و آژانس فضایی روس تهیه شده بود- در سایت اینترنتی «تراسرور» انتشار یافت. تا پیش از این، دولت آمریكا حتی وجود پایگاهی به این نام را مردود می شمرد. به هرشكل، این پایگاه تا به حدی سری و محرمانه است كه حتی نیروهای نظامی متعارف آمریكا نیز حق ورود به منطقه آن را ندارند.  

 

و اما، آغاز واقعی ماجرای «گروم لیك» به بهار سال 1955 بازمی گردد. در آن زمان، سازمان «سیا» به دنبال مكانی بود تا بتواند آسوده خاطر به آزمایش هواپیمای جاسوسی جدید شركت «لاكهید» (U2) بپردازد. آزمایش این دستگاه باید پنهان از دید كنجكاو و در مكانی انجام می پذیرفت كه باند فرودی طویل و مقاوم در برابر وزن دستگاه جدید، و نیز ذخایر سوخت بسیار می داشت، و به منظور تداركات نیز در جوار نهادی نظامی می بود. بدین منظور، طبیعتاً ابتدا پایگاه «ادواردز»- كه به آزمایش بر روی انواع هواپیماهای آزمایشی اختصاص داشت- مدنظر قرارگرفت. اما، باتوجه به معروفیت پایگاه و سطح امنیت لازم برای آزمایشات «سیا»، این پایگاه موردقبول واقع نگردید.

 

علاوه بر «یو2»، پروژه های «اس آر-17» و «اف-711» و بسیاری پروژه های دیگر نیز در «منطقه15» به آزمایش گذارده شده اند. همگان بر این پندارند كه محل «گروم لیك» به نیروی هوایی وابسته است، چراكه «نلیس» یك پایگاه هوایی است. درواقع، «منطقه 51» تحت كنترل كامل نیروی دریایی آمریكا قرار دارد.  

شایان ذكر است كه، بسیار پیش از آن كه رسانه ها و متخصصان امور بشقاب پرنده ها از اشیای پرنده ناشناخته سخنی به میان آورند، «منطقه 51» علاوه بر آزمایشات محرمانه بر روی سیستم های نوین پروازی و سلاح های فوق سری، یا به عبارت دیگر «پروژه های سیاه» خود، به كار آزمایشات هسته ای نیز می آمده است.  

بهرصورت، پنهان كاری دولت آمریكا در باب «پایگاه 51» تا بدان حد است كه سبب به وجود آمدن روایات و افسانه های بسیار گردیده است. ازجمله این روایات نیز، حفظ بقایای یك سفینه فضایی و سرنشینان فرازمینی آن در محلی در پایگاه است كه گفته می شود در سال 1947در «راسول» نیومكزیكو سقوط كرده است. از دیگر حكایات موردعلاقه عموم، وجود قرارگاهی به منظور تماس با موجودات فضایی، آزمایش تكنولوژی های غیربشری، آزمایش كنترل آب و هوا و یا سفر در زمان است.  

 

اما، این روایات تا چه اندازه به حقیقت نزدیك اند؟ تا اوایل سال های دهه 1980، پیش رفتن تا حوالی «گروم لیك» با هدف مشاهده پایگاه از فاصله دور، امكان پذیر بود. اما، در اواسط سال های دهه 1980 ارتش آمریكا كوه های «گروم» را نیز به تصرف خود درآورد و به این ترتیب، منطقه از نقشه های جغرافیایی كاملاً پاك گردید.

و اما، این منطقه صرفاً برای كارشناسان بشقاب پرنده ها جالب توجه به نظر نمی رسد، چراكه «استالین» نیز در زمان خود بسیار مراقب تحركات آن بود. بدین ترتیب، روس ها تصاویر ماهواره ای متعددی از آن تهیه كرده اند كه برخی از آنها همین اخیراً تهیه شده است. و نه فقط «استالین» ،كه شركت های خصوصی آمریكایی نیز سعی در فراهم آوردن تصاویر این پایگاه داشته اند، و بسیاری از این تصاویر نیز در اینترنت انتشار یافته است.  

 

آنچه با مشاهده تصاویر مزبور تعجب را برمی انگیزد، فقدان هرگونه فعالیت در سطح پایگاه است. نتیجه آن كه، كلیه پژوهش ها در زیرزمین انجام می پذیرد. منطقه نیز كاملاً خشك و بی آب وعلف است، كه وضعیتی ایده آل برای انجام تحقیقات نظامی به حساب می آید. در این حال، اقدامات امنیتی بسیار چشمگیر به نظر می رسد، چراكه مسئولان شركت خصوصی مسئول مدیریت پایگاه از هیچ كوششی- اعم از نصب موشك های زمین به هوا، ردیاب های تحركات روی زمین، دوربین های نظارتی و...- برای تضمین امنیت آن فروگذار نبوده اند. خلبانان، چه نظامی و چه غیرنظامی، درصورت پرواز بر فراز این پایگاه با خطر ازدست دادن مجوز خود مواجه می گردند. نزدیك شدن به آن نیز حمله هلی كوپترها و خودروهای گشتی را به دنبال دارد.  

 

مشاهدات عجیب و غریب

در اوت 1989، «كریس گیبسون» مهندس تجسس های نفتی و عضو «گروه دیدبان سلطنتی انگلیس»، دستگاهی مثلثی شكل را برفراز دریای شمال مشاهده كرد كه در حال سوختگیری در آسمان بود، و دو هواپیمای «اف-111» نیز آن را همراهی می كردند. پس از آن معلوم گردید كه مكان مزبور محلی ممتاز برای رؤیت دستگاه های پرنده سری و غیرمتعارف است، و تمامی ماجراهای «منطقه ای» نیز از همین نقطه آغاز می شود.  

 

بدین ترتیب، چیزها و اشیای عجیب و غریب متعددی در منطقه مشاهده می گردد، كه انواع نور و اشیای مثلثی شكل از آن جمله اند؛ كه اگرچه غیرقابل ردیابی توسط رادارها هستند، اما شاهدان عینی بسیاری آنها را به چشم خود دیده اند.  

 در سال 1995، نوار ویدئویی یكی از دوربین های امنیتی پایگاه «نلیس» پنهانی در اختیار متخصصان بشقاب پرنده ها قرار گرفت كه در آن دستگاهی فلزی در حال برخاستن به سوی آسمان مشاهده می شد. این تصاویر سپس مورد تأیید بسیاری از تحلیلگران نظامی متخصص در امور دفاعی- از جمله «بیل سوئیتمن»، كارشناس تكنولوژی هواپیماهای «فرتیف»- قرار گرفت. در سال 1996، خبرنگاران برنامه تلویزیونی «اسلایتینگز» دستگاه فیلمبرداری شده توسط دوربین های امنیتی پایگاه «نلیس» را با یكی از اشیای پرنده فیلمبرداری شده در آسمان مكزیك به هنگام ماه گرفتگی سال 1991 مقایسه كرده، دو شئی را یكسان یافتند و چنین نتیجه گرفتند كه بشقاب پرنده هایی كه بر فراز مكزیك و «نلیس» مشاهده شده اند به احتمال قوی بخشی از برنامه نظامی سری ارتش آمریكا را تشكیل می دهند.

 

در 31 مارس 1997، یك شئی پرنده به شكل حرف «وی» لاتین([B]V) در حال پرواز بر فراز شهر «فنیكس» آریزونا فیلمبرداری شد. تجزیه و تحلیل این فیلم ویدئویی سپس نشان داد كه این شئی پرنده ساختار دستگاهی را دارد كه در 9 مكان متفاوت فیلمبرداری شده است. بیش از 200 شاهد عینی حضور این شئی پرنده را گزارش دادند. كارشناسان نظامی سپس تأیید كردند كه «پرنده» ناشناخته از «منطقه 51» برخاسته است. 

 

بدینسان، اشیای پرنده بسیاری از این منطقه به پرواز درآمده اند، و این پروازها گاه با ناپدید

شدن پرسنلی كه شب هنگام در پایگاه به مشاهده آنها پرداخته بودند، همراه بوده است. چرا كه، «منطقه 51» از سیستم امنیتی خوف آوری برخوردار است و توسط گروهی از «كلاه سبزها» مخافظت می شود. اخیرا، نیروی هوایی آمریكا كنترل تپه ای در نزدیكی «گروم لیك» را به دست گرفته است كه بر تأسیسات پایگاه مشرف بوده، به هر فرد كنجكاوی اجازه می داد پایگاه را به طور كامل مشاهده كند. یك تصویر ماهواره ای شوروی كه در سال 1989 تهیه گردیده، مجتمعی را در یك سمت پایگاه نشان می دهد كه از سیستم امنیتی بالایی برخوردار است، اما نوع فعالیتی كه در آن صورت می پذیرد مشخص نیست.

 

در سال 1989، یك تكنسین سابق پایگاه به نام «باب لازار» از فعالیت اشیای پرنده بر فراز «منطقه 51» پرده برداشت، و حتی افزود كه نیروی هوایی آمریكا فعالانه تمامی تلاش خود را بر روی تكنولوژی فرازمینی متمركز ساخته است. وی محل این فعالیت را نیز ناحیه فوق سری S4 واقع در داخل «منطقه 51» در نزدیكی دریاچه «پاپوز» ذكر كرد.  

در سال 1997، «دیوید ادیر» مهندس آمریكایی در امور فضا و دریا كه اشتهاری جهانی دارد، شهادت داد كه به هنگام اقامتی كوتاه در «پایگاه 51»، دو باند پرواز را مشاهده كرده كه هر كدام 3 هزار متر طول داشته است. وی همچنین تأسیساتی عظیم و همینطور رآكتوری را در زیر زمین مشاهده كرده است كه ابعاد یك اتوبوس را داشته و هیچ پیچ و مهره و یا حتی محل اتصال قطعات بر روی آن مشاهده نمی شده است. و عجیب تر آن كه، انگار كه «حیات» داشته است، چراكه به تماس دست حساس بوده و به نظر می رسیده كه نسبت به امواج واكنش دارد.

پژوهش های رسمی بسیاری امروز پیرامون هواپیماهای جنگی انجام می پذیرد كه خلبانانشان صرفا به كمك الكترودها به مغز فرماندهی هواپیما متصل اند. در واقع، آنچه سبب واكنش دستگاه می گردد، افكار خلبان است. رآكتور «منطقه51» در سال های دهه 1970 نیز مطابق با همین اصل ساخته شده و برحسب وضعیت روحی و احساسی فردی كه آن را لمس می كرد، تغییر رنگ می داد. در آن زمان، هیچ كشوری از اینگونه تكنولوژی برخوردار نبود.منطقه فوق سری S4 این منطقه در واقع در زیر سلسله كوه های اطراف «پایگاه 51» نهفته و بنابراین پایگاهی زیرزمینی است كه از دید تیزبین ماهواره ها پنهان است. می توان گفت كه S4 سری ترین پایگاه جهان است و تحت تدابیر شدید امنیتی محافظت می گردد. بدین گونه كه، دوربین های نظارتی و ردیاب های تحركات زمینی تا شعاع 40 كیلومتری پایگاه را تحت پوشش دارند، و پرسنل آن نیز از حق صحبت درباره نوع فعالیت خود محروم بوده، در صورت شكستن سكوت در معرض خطر مرگ قرار می گیرند. ورودی S4 از 9 در خاكی رنگ تشكیل شده است و خود پایگاه نیز 9 بشقاب پرنده را در خود پنهان دارد.

 

این اشیای پرنده برای پروازهای خود از سوختی ویژه استفاده می كنند كه «عنصر 511» نامیده می شود. پروازها نیز بدون كمترین صدا انجام می پذیرد.

«عنصر511» عنصری ثابت و پایدار است كه خواص جالب توجهی دارد. می توان از آن به عنوان سوخت رآكتورها استفاده و یا آن را به منشأ یك میدان انرژی قدرتمند تبدیل كرد. تمامی این بشقاب پرنده ها دستگاه هایی را در خود جای می دهند كه «عنصر511» را به یك میدان انرژی قدرتمند برای خنثی كردن نیروی جاذبه یا گرانش زمین مبدل می سازد. بشقاب پرونده ها «زمینی»اند.

پاسخ های ارائه شده برای معمای «اشیای پرنده ناشناخته» در واقع دروغ هایی دیگر در خدمت اهداف آنهاست كه دوست دارند مردم را در راستای منافع خود در ناآگاهی كامل نگه دارند. چرا كه، «اربابان قدرت» برای رسیدن به اهداف خود از هیچ كوششی فروگذار نیستند، هر چند كه این تلاش ها كره زمین را به ورطه نابودی كشاند.  

آیا «بشقاب پرنده»ها در حقیقت آخرین دستگاه های نظامی نیستند كه در خفا و به گونه ای كاملا سری و محرمانه ساخته شده اند؟ قدر مسلم آن كه، آمریكا تنها كشوری نیست كه تكنولوژی هواپیماهای رنگارنگ و از جمله هواپیماهای مثلثی شكل را تحت كنترل درآورده است. شاید نیز به همین خاطر است كه رقم شاهدانی كه به عنوان مثال، اشیای پرنده مثلثی شكل را در آسمان رؤیت كرده اند، بسیار بیش از دیگر شاهدان بشقاب پرنده هاست.  

در واقع، شركت های بسیاری در سراسر جهان در ساخت بشقاب پرنده ها كوشیده اند. اما، شركت «ساراتف» در منطقه «ولگای» روسیه كه كار خود را از بدو سال های دهه1990 آغاز كرده است، موفق به یافتن راه حل هایی ابتكاری گردیده، مهندسان آن به لطف شكل خاص بشقاب پرنده خود و نوآوری های تكنولوژیك بسیار ویژه، پاسخی برای یكی از مشكلات كلیدی بشقاب پرنده ها كه لرزش آنها در وضعیت آب و هوایی نابسامان بوده است، یافته اند.

 

 

در این حال، فرانسوی ها نیز «پایگاه 51» خود را دارند. پایگاه «آلبیون» در استان «پرووانس» فرانسه، پایگاهی فوق سری است كه در آغاز یك پایگاه موشك انداز هسته ای بوده، اما امروز یك پایگاه سری «فرازمینی» است، اگرچه «متروك» به نظر می رسد. یك افسر ذخیره این پایگاه می گوید، بسیاری از خلبانان هلی كوپترهای پایگاه بدفعات «بشقاب پرنده»ها را برزمین آن مشاهده كرده اند. ضمن این كه، پرونده ای فوق سری درباره «اشیای پرنده ناشناخته» حاوی تصاویر اینگونه اشیا نیز در پایگاه «آلبیون» وجود دارد. و در كنار آن نیز، شایعات متعدد درباره موجودات فرازمینی... و چینی ها نیز از غافله عقب نمانده، بشقاب پرنده ای ساخته اند كه 1/2متر قطر دارد و از راه دور كنترل می شود.

در مجموع، دو نظریه هم اكنون درباره این «پرندگان فلزی» وجود دارد. عده ای بر این باورند كه دولت آمریكا سعی در تولید تكنولوژی هایی نظامی دارد كه قادر باشند در صورت وقوع منازعه ای جهانی پیروزی را نصیب این كشور سازند. برخی نیز مدعی اند كه تهدید از جانب زمین نیست، بلكه از فضا می آید! اما، نظریه كلی بر این باور است كه این ناشناخته های پرنده نه از «زهره» می آیند و نه از «مریخ» سرازیر گردیده اند، بلكه ساخته و پرداخته دست بشرند و در راستای اهداف پنهان و اسرار مگوی اربابان جهان به كار گرفته می شوند.

منابع: سایت های - اوونی- لوموند دیپلماتیك- انفودونت- لوپست- ویكیپدیا- كانسپیرنسی واچ- دزانسیكلوپدی ویكیا- اوونی آنلاین- باز51- فوتوونی فری- ویكیو- جاناتان درودر یی مونسیت- - استروسرف- یا بیلادی- زن بلاگز- - بیزاروس- ژس مارسل فری- اوونی زبلاگ- سكرت باز.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
چهارشنبه 16 مرداد 1398 05:47 ق.ظ
You actually make it seem really easy together
with your presentation but I find this matter to be actually one thing
which I believe I'd by no means understand. It seems too
complicated and extremely vast for me. I'm looking forward in your subsequent submit,
I will attempt to get the dangle of it!
سه شنبه 15 مرداد 1398 04:01 ق.ظ
Hi, I read your blogs on a regular basis. Your story-telling style
is witty, keep it up!
شنبه 12 مرداد 1398 05:15 ب.ظ
Very good article! We are linking to this particularly great
article on our site. Keep up the great writing.
پنجشنبه 10 مرداد 1398 12:42 ب.ظ

Thanks a lot, I like this.
pharmacy canada best canadian pharmacy king northwest pharmacies online canadian government approved pharmacies is trust pharmacy in canada legitimate canadian drug store aarp recommended canadian online pharmacies canada medication prices drugstore online canada canada medication list
دوشنبه 7 مرداد 1398 01:56 ب.ظ
"We have to build completely to another crescendo, cheri," he
said. "And we all can have an ending that'll be as none before."

His smile was decadent, his eyes were loaded with lust, along with the soft skin of his hard cock against my sex was having its intended effect.
I had been feeling a stronger arousal now as I felt his cock
slide between my sensitive lips. I felt the actual top
of his cock push agonizingly at the entrance of my pussy, and Needed
him to thrust into me hard. Instead he pulled back
and slid his hardness back up to my clit.

I became aching to have him inside, and I possibly could tell that his ought to push that wonderful hard
cock inside me was growing. His moans grew to match mine, and I knew
the sensation of my wet pussy lips for the head of his
cock was getting too much for both of us.

"Permit the finale begin," he was quoted saying, and that he slid the top of
his cock inside me.

Both of us gasped while he held his cock there to get a moment.
I contracted my pussy in order to him further inside, and
that he threw his head back on the sensation. Inch by excruciating inch
he pushed his cock inside me, and each time I squeezed my pussy around him.
His cock felt wonderful as it filled me, but I want to it
all inside me. I rolled to the side and rested my leg against his
shoulder, and he plunged his cock entirely in.
سه شنبه 1 مرداد 1398 02:06 ق.ظ
Hi there, i read your blog occasionally and i own a similar one and i
was just curious if you get a lot of spam
feedback? If so how do you reduce it, any plugin or anything you can advise?
I get so much lately it's driving me crazy
so any support is very much appreciated.
یکشنبه 30 تیر 1398 11:34 ق.ظ
We're having coffee at Nylon Coffee Roasters on Everton Park in Singapore.
I'm having black coffee, he's using a cappuccino.

He is handsome. Brown hair slicked back, glasses that suited his face, hazel eyes and the most wonderful lips I've seen. They
are well built, with incredible arms and also
a chest that sticks out on this sweater. We're standing ahead of each other dealing with how we live, what
we'd like in the future, what we're seeking on another person.
He starts saying that bigger been rejected loads of times.‘Why Andrew? You're so handsome. I'd never reject
you ', I have faith that He smiles at me, biting his lip.


‘Oh, I can't know. Everything happens for reasons right.
But let me know, you would not reject me, does one Ana?' He said.


‘No, how could I?' , I replied

"So, make use of mind if I kissed you today?' he explained as I recieve much better him and kiss him.

‘Next time don't ask, accomplish it.' I reply.

‘I love the method that you think.' , he said.

For the time being, I start scrubbing my heel bone as part of his leg, massaging it slowly. ‘Exactly what do you prefer in ladies? And, Andrew, don't spare me the details.' I ask.

‘I enjoy determined women. Someone who knows whatever they want. A person that won't say yes simply because I said yes. Someone who's not afraid of attempting new stuff,' he says. ‘I'm never afraid when you try new stuff, especially in regards to making new things in bed ', I intimate ‘And I enjoy ladies who are direct, who cut with the chase, like you may did. To get
honest, that is a huge turn on.
یکشنبه 30 تیر 1398 01:01 ق.ظ
I enjoy, result in I discovered just what I used to be taking a look for.

You've ended my 4 day long hunt! God Bless you man. Have a nice day.

Bye
پنجشنبه 27 تیر 1398 10:38 ب.ظ
cheers a great deal this amazing site can be formal in addition to casual
چهارشنبه 26 تیر 1398 05:57 ب.ظ
Great post but I was wanting to know if you could write
a litte more on this topic? I'd be very grateful if you could elaborate a
little bit more. Kudos!
یکشنبه 23 تیر 1398 11:50 ق.ظ
Appreciation to my father who informed me concerning this blog, this
blog is truly awesome.
یکشنبه 23 تیر 1398 10:17 ق.ظ
I simply couldn't depart your site prior to suggesting that I actually
enjoyed the standard info a person supply in your guests? Is
going to be again frequently in order to check up on new posts
یکشنبه 23 تیر 1398 05:30 ق.ظ
Hmm it seems like your website ate my first comment (it was extremely long) so I guess I'll just sum it up
what I had written and say, I'm thoroughly enjoying your blog.

I too am an aspiring blog writer but I'm still new to the whole thing.
Do you have any helpful hints for inexperienced blog writers?
I'd really appreciate it.
جمعه 21 تیر 1398 09:49 ق.ظ
Good day! This is my 1st comment here so I just
wanted too give a quick shout out and say I really enjoy reading your blog posts.
Can you recommend any other blogs/websites/forums that cover the same subjects?
Thanks a lot!
چهارشنبه 19 تیر 1398 03:07 ب.ظ
What's up to every body, it's my fist vsit of this
web site; this blog consists of rmarkable and genuinely good data for visitors.
سه شنبه 18 تیر 1398 07:16 ق.ظ
"We've got to build to a different one crescendo, cheri," he said.
"Therefore we may have an ending that will be as none before."

His smile was decadent, his eyes were filled with lust,
as well as soft skin of his hard cock against my sex was having its intended effect.
I'd been feeling a stronger arousal now as I felt his cock slide between my sensitive lips.
I felt the pinnacle of his cock push agonizingly at the entrance of my pussy, and I want to him to thrust into me hard.
Instead he pulled back and slid his hardness back nearly my clit.


I'm aching to acquire him inside, and I really could tell that his should push that wonderful hard cock
inside me was growing. His moans grew to match mine, and I knew the opinion of my wet pussy lips on the
head of his cock was getting an excessive amount for
both of us.

"Allow finale begin," he said, and he slid the tip of his cock inside me.


The two of us gasped while he held his cock there for any moment.
I contracted my pussy to pull him further inside, and then he threw
his return in the sensation. Inch by excruciating inch he
pushed his cock inside me, with each time I squeezed my pussy around him.
His cock felt wonderful as it filled me, but I needed everthing inside
me. I rolled aside and rested my leg against his shoulder, anf the husband plunged his cock right in.
سه شنبه 18 تیر 1398 12:15 ق.ظ
Thank you for any other informative web site. The place else may just I am getting that type
of information written in such a perfect manner? I have a venture that I am just now running on, and I have been at
the look out for such info.
سه شنبه 11 تیر 1398 01:12 ب.ظ
We're having coffee at Nylon Coffee Roasters on Everton Park in Singapore.
I'm having black coffee, he's creating a cappuccino. He or she
is handsome. Brown hair slicked back, glasses that suited his
face, hazel eyes and the most wonderful lips I've seen. He or she is well-built, with incredible arms and also a chest that stands apart during this
sweater. We're standing in-front of one another discussing our way of
life, what we wish into the future, what we're looking for on another person. He
starts telling me that he's been rejected loads of times.

‘Why Andrew? You're so handsome. I'd never reject you ', I believe that He smiles at me, biting his lip.


‘Oh, I do not know. Everything happens for a good reason right.
But inform me, would you reject me, might you Ana?' He said.


‘No, how could I?' , I replied

"So, can you mind if I kissed you at this time?' he explained as I receive nearer to him and kiss him.

‘The very next time don't ask, do it.' I reply.

‘I enjoy how you would think.' , he said.

Meanwhile, I start scrubbing my your back heel as part of his leg, massaging it slowly. ‘What can that suits you in ladies? And, Andrew, don't spare me the details.' I ask.

‘I adore determined women. Someone to know what we want. Someone that won't say yes even though I said yes. Someone who's not afraid of trying new things,' he says. ‘I'm never afraid of trying interesting things, especially in regards to making new stuff in the bedroom ', I intimate ‘And I enjoy girls who are direct, who cut throughout the chase, like you merely did. To become
honest, that's a huge turn on.
دوشنبه 10 تیر 1398 07:05 ب.ظ
We're having coffee at Nylon Coffee Roasters on Everton Park in Singapore.
I'm having black coffee, he's using a cappuccino. They're handsome.
Brown hair slicked back, glasses that fit his face, hazel eyes and the prettiest lips
I've seen. He could be nice, with incredible arms as well
as a chest that stands apart within this sweater. We're standing in front of
one another preaching about our lives, what we really wish for money
for hard times, what we're searching for on another person. He
starts telling me that they have been rejected lots of times.‘Why Andrew? You're so handsome. I'd never reject you ', I have faith that He smiles at me, biting his lip.


‘Oh, I do not know. Everything happens for an excuse right.
But analyze, make use of reject me, could you Ana?'
He said.

‘No, how could I?' , I replied

"So, would you mind if I kissed you right this moment?' he was quoted saying as I buy far better him and kiss him.

‘The next time don't ask, do exactly it.' I reply.

‘I prefer how we think.' , he said.

For the time being, I start scrubbing my calcaneus in the leg, massaging it slowly. ‘What can you like in ladies? And, Andrew, don't spare me the details.' I ask.

‘I love determined women. Someone you never know what we want. Somebody that won't say yes even though I said yes. Someone who's not afraid when you attempt interesting things,' he says. ‘I'm never afraid when you try interesting things, especially in terms of making new stuff in bed ', I intimate ‘And I love women who are direct, who cut throughout the chase, like you merely did. To become
honest, which is a huge turn on.
یکشنبه 9 تیر 1398 03:14 ب.ظ
Sexy2call Quick search and obtain the most up-to-date results Find a massage escort girl, discrete apartment or any perfect and
indulgent recreation. Trying to find escort girls?
Discrete apartments? Generate a quick search by region, the most important portal in Israel for
discreet apartments and escort girls, many different youth
ads that provides you with service and guidance you didn't
know, search for by city and find the dream girl for the indulgence, business meeting?
Ads never include and or provide and or encourage and or imply the provision of sexual
services. The ads are subject to the many binding laws on the State of Israel.
دوشنبه 3 تیر 1398 10:14 ق.ظ

Incredible a lot of amazing facts!
cialis generique 5 mg cialis cipla best buy cialis online holland cialis professional yohimbe precios de cialis generico cialis price in bangalore tadalafilo cialis 5 mg buy cialis prices achat cialis en suisse
یکشنبه 2 تیر 1398 06:15 ب.ظ

You made your point!
cialis mit grapefruitsaft cialis 5 mg funziona cialis baratos compran uk 200 cialis coupon look here cialis cheap canada cialis flussig generic cialis at walmart link for you cialis price cialis 50 mg soft tab cialis wir preise
یکشنبه 2 تیر 1398 03:38 ق.ظ

Nicely put, Many thanks.
cialis daily dose generic cialis kaufen wo tadalafil tablets buy cialis uk no prescription side effects of cialis buying brand cialis online cialis 5 mg para diabeticos miglior cialis generico generic for cialis cialis et insomni
شنبه 1 تیر 1398 12:03 ب.ظ
We're having coffee at Nylon Coffee Roasters on Everton Park in Singapore.
I'm having black coffee, he's which has a cappuccino.

He could be handsome. Brown hair slicked back, glasses
for his face, hazel eyes and the prettiest lips I've seen. He is well developed, with incredible arms and also a chest that shines on this
sweater. We're standing ahead of each other speaking about our
way of life, what we want for the future, what we're in search of on another person.
He starts saying that bigger been rejected a great deal of times.


‘Why Andrew? You're so handsome. I'd never reject you ', I have faith
that He smiles at me, biting his lip.

‘Oh, I really don't know. Everything happens for a reason right.
But figure out, you wouldn't reject me, can you Ana?' He said.


‘No, how could I?' , I replied

"So, can you mind if I kissed you currently?' he said as I get much better him and kiss him.

‘Next time don't ask, function it.' I reply.

‘I prefer how you would think.' , he said.

Meanwhile, I start scrubbing my heel bone in her leg, massaging it slowly. ‘Exactly what do you prefer ladies? And, Andrew, don't spare me the details.' I ask.

‘I love determined women. Someone you never know the things they want. Somebody who won't say yes even though I said yes. Someone who's not afraid when trying something mroe challenging,' he says. ‘I'm never afraid of trying new stuff, especially in terms of making something totally new in the sack ', I intimate ‘And Everyone loves women who are direct, who cut throughout the chase, like you only did. To get
honest, this is a huge turn on.'
جمعه 31 خرداد 1398 06:30 ب.ظ

Awesome info, Thanks a lot.
can i take cialis and ecstasy we recommend cialis best buy enter site natural cialis cialis arginine interactio cialis reviews cialis with 2 days delivery miglior cialis generico cialis side effects dangers cialis 10mg prix pharmaci canadian discount cialis
جمعه 31 خرداد 1398 02:57 ق.ظ

Thanks a lot! Valuable stuff!
we like it safe cheap cialis cialis arginine interactio cialis arginine interactio viagra vs cialis venta de cialis canada buying cialis in colombia achat cialis en itali cialis tablets buying cialis in colombia cialis tablets australia
پنجشنبه 30 خرداد 1398 06:54 ق.ظ
"We have to build to an alternative crescendo, cheri," he said.
"Therefore we are going to have an ending which is to be as none before."

His smile was decadent, his eyes were full of lust, and the
soft skin of his hard cock against my sex was having its intended effect.
I had been feeling a stronger arousal now as I felt his cock slide
between my sensitive lips. I felt your head of his cock
push agonizingly at the entrance of my pussy, and I
want to him to thrust into me hard. Instead he retracted and slid his hardness back as much as my clit.


I used to be aching to acquire him inside, and I was able to tell that his should push that wonderful hard cock
inside me was growing. His moans grew to complement mine, and I knew the opinion of my wet pussy lips within the head of his cock was getting an excessive amount both for of
us.

"Allow the finale begin," he was quoted saying,
and then he slid the top of his cock inside me.

We both gasped when he held his cock there for any moment.
I contracted my pussy to pull him further inside, anf the husband threw his head back at the sensation. Inch
by excruciating inch he pushed his cock inside me,
every time I squeezed my pussy around him. His cock felt wonderful because it filled me, but I wanted everthing inside
me. I rolled sideways and rested my leg against his shoulder, and then he plunged his cock entirely
in.
سه شنبه 28 خرداد 1398 11:24 ب.ظ

Kudos, Excellent stuff.
cialis efficacit cialis for sale in europa sublingual cialis online we use it 50 mg cialis dose 40 mg cialis what if i take we like it safe cheap cialis cialis generique cialis herbs we recommend cialis info cialis generico in farmacia
سه شنبه 28 خرداد 1398 12:50 ق.ظ

Helpful write ups. Appreciate it.
generic cialis cialis canada when can i take another cialis generic for cialis we use it 50 mg cialis dose wow cialis 20 cialis taglich import cialis viagra or cialis cialis billig
دوشنبه 27 خرداد 1398 10:03 ق.ظ

Nicely expressed genuinely! .
generic cialis we recommend cialis best buy online prescriptions cialis rx cialis para comprar sialis cialis online napol we recommend cheapest cialis cialis soft tabs for sale 5 mg cialis pharmacie en ligne deutschland cialis online
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
 
 
بالای صفحه