تبلیغات
موجودات فرا زمینی - اریا51
 
موجودات فرا زمینی
شنبه 12 اسفند 1391
منطقه ای فوق سری ومحرمانه درامریکا که تحت تدابیر شدید امنیتی است «نیك كوك»، روزنامه نگار انگلیسی و كارشناس هواپیماهای نظامی، در گزارشی تحت عنوان «اسناد محرمانه» كه در اكتبر 2005 از شبكه «كانال4« انگلیس پخش شد، منشأ بشقاب پرنده ها را نازی های آلمان ذكر می كند و خاطرنشان می سازد: در زمان جنگ جهانی دوم، دانشمندان آلمانی در یك پایگاه زیرزمینی فوق سری در لهستان بر روی پروژه هایی چون «نیروی ضدگرانش» و نیز ساخت دیسك های پرنده كار می كردند. اما، در پایان جنگ آمریكایی ها این دانشمندان (و تكنولوژی های آنان) را با خود به آمریكا بردند.  

 

«نیك كوك» در ادامه گزارش خود می گوید: مقامات آمریكایی با هدف پنهان نگاهداشتن آزمایشات خود بر روی هواپیماهای جدید نظامی از جمله «یو2» بر فراز اتحاد شوروی، حتی باور فرضیه موجودات فرازمینی را در رسانه ها مورد تأیید قرار دادند. وی در پایان تصریح می كند كه به رغم بسیاری مشاهدات، اشیای آسمانی ذكر شده در غالب گزارشات در اصل هواپیماهای نظامی با اشكال غیرمتعارف و عجیب و غریب بوده اند.   

در «پایگاه 51» چه می گذرد؟

«پایگاه 51» یا «منطقه 51» گستره ای جغرافیایی در «نوادا»ی آمریكاست كه «دریم لند» ، «واترتاون» ، «رنچ» ، «پارادایز رنچ» «فارم» ، «باكس» ، «گروم لیك» ، «نورلند» و یا «دایر كتوریت فور دیولوپمنت پلانز اریا» Area نیز خوانده می شود، و درواقع پایگاهی نظامی را در خود پنهان دارد كه كاملا محرمانه و فوق سری است. «پایگاه 51» در اصل سری ترین پایگاه جهان است كه صرفا به طراحی، ساخت و آزمایش انواع هواپیماهای فوق پیشرفته با اشكال گوناگون مربع، مثلثی شكل، گرد و... می پردازد.  

 

«منطقه 51» مستطیلی است به وسعت 515 كیلومترمربع در ناحیه «لینكلن» نوادا، در حدود 160 كیلومتری شمال غربی «لاس وگاس». این منطقه بخشی از سرزمینی پهناور است كه 21 هزار و 140 كیلومترمربع وسعت دارد و به Air Force Range یا «رسته نیروی هوایی نلیس» متعلق است.  

 

پایگاه نظامی «گروم لیك» كه به دلیل آن كه در بستر خشك شده دریاچه ای بدین نام بنا گردیده، اینگونه خوانده می شود، پایگاهی متعارف نیست و ناوگان جنگنده های شناخته شده آمریكا نیز در آن دیده نمی شود، بلكه مكانی است كه صرفا به آزمایش دستگاه های جدید و نامتعارف اختصاص یافته است. علاوه بر این، تعدادی هواپیمای ساخت شوروی نیز- كه به طرق گوناگون به دست آمده اند- به منظور تحقیق بر روی آنها و آموزش خلبانان آمریكایی به این پایگاه انتقال یافته اند.  

«گروم لیك» در زمان جنگ جهانی دوم مكانی برای تمرینات تیراندازی و بمباران ها محسوب می شد، اما پس از آن تا سال 1955 متروك باقی ماند و سپس شركت «لاكهید» آن را مكانی ایده آل برای آزمایش هواپیمای جاسوسی «یو2» خود یافت، چرا كه بستر خشك دریاچه باندی مناسب برای فرود دستگاه ها به نظر می رسید و كوه های دره «امیگرنت» و نیز محدوده امنیتی «نلیس» آزمایشات را از چشمان كنجكاو پنهان می داشتند.   

 

«پایگاه 51» امروز سری ترین پایگاه جهان به شمار می رود، و در این كه حافظ اسرار مملكتی آمریكاست دیگر هیچ تردیدی باقی نیست. این پایگاه در نقشه های رسمی منطقه به هیچوجه انعكاس نیافته، ورود به منطقه آن نیز اكیداً ممنوع است. وجود این پایگاه در 81 آوریل 2000 و هنگامی علنی شد و رسماً مورد تأیید قرار گرفت كه مجموعه تصاویری از آن- كه توسط ماهواره مشترك یك شركت خصوصی آمریكایی به نام «اریال ایمیجز»و آژانس فضایی روس تهیه شده بود- در سایت اینترنتی «تراسرور» انتشار یافت. تا پیش از این، دولت آمریكا حتی وجود پایگاهی به این نام را مردود می شمرد. به هرشكل، این پایگاه تا به حدی سری و محرمانه است كه حتی نیروهای نظامی متعارف آمریكا نیز حق ورود به منطقه آن را ندارند.  

 

و اما، آغاز واقعی ماجرای «گروم لیك» به بهار سال 1955 بازمی گردد. در آن زمان، سازمان «سیا» به دنبال مكانی بود تا بتواند آسوده خاطر به آزمایش هواپیمای جاسوسی جدید شركت «لاكهید» (U2) بپردازد. آزمایش این دستگاه باید پنهان از دید كنجكاو و در مكانی انجام می پذیرفت كه باند فرودی طویل و مقاوم در برابر وزن دستگاه جدید، و نیز ذخایر سوخت بسیار می داشت، و به منظور تداركات نیز در جوار نهادی نظامی می بود. بدین منظور، طبیعتاً ابتدا پایگاه «ادواردز»- كه به آزمایش بر روی انواع هواپیماهای آزمایشی اختصاص داشت- مدنظر قرارگرفت. اما، باتوجه به معروفیت پایگاه و سطح امنیت لازم برای آزمایشات «سیا»، این پایگاه موردقبول واقع نگردید.

 

علاوه بر «یو2»، پروژه های «اس آر-17» و «اف-711» و بسیاری پروژه های دیگر نیز در «منطقه15» به آزمایش گذارده شده اند. همگان بر این پندارند كه محل «گروم لیك» به نیروی هوایی وابسته است، چراكه «نلیس» یك پایگاه هوایی است. درواقع، «منطقه 51» تحت كنترل كامل نیروی دریایی آمریكا قرار دارد.  

شایان ذكر است كه، بسیار پیش از آن كه رسانه ها و متخصصان امور بشقاب پرنده ها از اشیای پرنده ناشناخته سخنی به میان آورند، «منطقه 51» علاوه بر آزمایشات محرمانه بر روی سیستم های نوین پروازی و سلاح های فوق سری، یا به عبارت دیگر «پروژه های سیاه» خود، به كار آزمایشات هسته ای نیز می آمده است.  

بهرصورت، پنهان كاری دولت آمریكا در باب «پایگاه 51» تا بدان حد است كه سبب به وجود آمدن روایات و افسانه های بسیار گردیده است. ازجمله این روایات نیز، حفظ بقایای یك سفینه فضایی و سرنشینان فرازمینی آن در محلی در پایگاه است كه گفته می شود در سال 1947در «راسول» نیومكزیكو سقوط كرده است. از دیگر حكایات موردعلاقه عموم، وجود قرارگاهی به منظور تماس با موجودات فضایی، آزمایش تكنولوژی های غیربشری، آزمایش كنترل آب و هوا و یا سفر در زمان است.  

 

اما، این روایات تا چه اندازه به حقیقت نزدیك اند؟ تا اوایل سال های دهه 1980، پیش رفتن تا حوالی «گروم لیك» با هدف مشاهده پایگاه از فاصله دور، امكان پذیر بود. اما، در اواسط سال های دهه 1980 ارتش آمریكا كوه های «گروم» را نیز به تصرف خود درآورد و به این ترتیب، منطقه از نقشه های جغرافیایی كاملاً پاك گردید.

و اما، این منطقه صرفاً برای كارشناسان بشقاب پرنده ها جالب توجه به نظر نمی رسد، چراكه «استالین» نیز در زمان خود بسیار مراقب تحركات آن بود. بدین ترتیب، روس ها تصاویر ماهواره ای متعددی از آن تهیه كرده اند كه برخی از آنها همین اخیراً تهیه شده است. و نه فقط «استالین» ،كه شركت های خصوصی آمریكایی نیز سعی در فراهم آوردن تصاویر این پایگاه داشته اند، و بسیاری از این تصاویر نیز در اینترنت انتشار یافته است.  

 

آنچه با مشاهده تصاویر مزبور تعجب را برمی انگیزد، فقدان هرگونه فعالیت در سطح پایگاه است. نتیجه آن كه، كلیه پژوهش ها در زیرزمین انجام می پذیرد. منطقه نیز كاملاً خشك و بی آب وعلف است، كه وضعیتی ایده آل برای انجام تحقیقات نظامی به حساب می آید. در این حال، اقدامات امنیتی بسیار چشمگیر به نظر می رسد، چراكه مسئولان شركت خصوصی مسئول مدیریت پایگاه از هیچ كوششی- اعم از نصب موشك های زمین به هوا، ردیاب های تحركات روی زمین، دوربین های نظارتی و...- برای تضمین امنیت آن فروگذار نبوده اند. خلبانان، چه نظامی و چه غیرنظامی، درصورت پرواز بر فراز این پایگاه با خطر ازدست دادن مجوز خود مواجه می گردند. نزدیك شدن به آن نیز حمله هلی كوپترها و خودروهای گشتی را به دنبال دارد.  

 

مشاهدات عجیب و غریب

در اوت 1989، «كریس گیبسون» مهندس تجسس های نفتی و عضو «گروه دیدبان سلطنتی انگلیس»، دستگاهی مثلثی شكل را برفراز دریای شمال مشاهده كرد كه در حال سوختگیری در آسمان بود، و دو هواپیمای «اف-111» نیز آن را همراهی می كردند. پس از آن معلوم گردید كه مكان مزبور محلی ممتاز برای رؤیت دستگاه های پرنده سری و غیرمتعارف است، و تمامی ماجراهای «منطقه ای» نیز از همین نقطه آغاز می شود.  

 

بدین ترتیب، چیزها و اشیای عجیب و غریب متعددی در منطقه مشاهده می گردد، كه انواع نور و اشیای مثلثی شكل از آن جمله اند؛ كه اگرچه غیرقابل ردیابی توسط رادارها هستند، اما شاهدان عینی بسیاری آنها را به چشم خود دیده اند.  

 در سال 1995، نوار ویدئویی یكی از دوربین های امنیتی پایگاه «نلیس» پنهانی در اختیار متخصصان بشقاب پرنده ها قرار گرفت كه در آن دستگاهی فلزی در حال برخاستن به سوی آسمان مشاهده می شد. این تصاویر سپس مورد تأیید بسیاری از تحلیلگران نظامی متخصص در امور دفاعی- از جمله «بیل سوئیتمن»، كارشناس تكنولوژی هواپیماهای «فرتیف»- قرار گرفت. در سال 1996، خبرنگاران برنامه تلویزیونی «اسلایتینگز» دستگاه فیلمبرداری شده توسط دوربین های امنیتی پایگاه «نلیس» را با یكی از اشیای پرنده فیلمبرداری شده در آسمان مكزیك به هنگام ماه گرفتگی سال 1991 مقایسه كرده، دو شئی را یكسان یافتند و چنین نتیجه گرفتند كه بشقاب پرنده هایی كه بر فراز مكزیك و «نلیس» مشاهده شده اند به احتمال قوی بخشی از برنامه نظامی سری ارتش آمریكا را تشكیل می دهند.

 

در 31 مارس 1997، یك شئی پرنده به شكل حرف «وی» لاتین([B]V) در حال پرواز بر فراز شهر «فنیكس» آریزونا فیلمبرداری شد. تجزیه و تحلیل این فیلم ویدئویی سپس نشان داد كه این شئی پرنده ساختار دستگاهی را دارد كه در 9 مكان متفاوت فیلمبرداری شده است. بیش از 200 شاهد عینی حضور این شئی پرنده را گزارش دادند. كارشناسان نظامی سپس تأیید كردند كه «پرنده» ناشناخته از «منطقه 51» برخاسته است. 

 

بدینسان، اشیای پرنده بسیاری از این منطقه به پرواز درآمده اند، و این پروازها گاه با ناپدید

شدن پرسنلی كه شب هنگام در پایگاه به مشاهده آنها پرداخته بودند، همراه بوده است. چرا كه، «منطقه 51» از سیستم امنیتی خوف آوری برخوردار است و توسط گروهی از «كلاه سبزها» مخافظت می شود. اخیرا، نیروی هوایی آمریكا كنترل تپه ای در نزدیكی «گروم لیك» را به دست گرفته است كه بر تأسیسات پایگاه مشرف بوده، به هر فرد كنجكاوی اجازه می داد پایگاه را به طور كامل مشاهده كند. یك تصویر ماهواره ای شوروی كه در سال 1989 تهیه گردیده، مجتمعی را در یك سمت پایگاه نشان می دهد كه از سیستم امنیتی بالایی برخوردار است، اما نوع فعالیتی كه در آن صورت می پذیرد مشخص نیست.

 

در سال 1989، یك تكنسین سابق پایگاه به نام «باب لازار» از فعالیت اشیای پرنده بر فراز «منطقه 51» پرده برداشت، و حتی افزود كه نیروی هوایی آمریكا فعالانه تمامی تلاش خود را بر روی تكنولوژی فرازمینی متمركز ساخته است. وی محل این فعالیت را نیز ناحیه فوق سری S4 واقع در داخل «منطقه 51» در نزدیكی دریاچه «پاپوز» ذكر كرد.  

در سال 1997، «دیوید ادیر» مهندس آمریكایی در امور فضا و دریا كه اشتهاری جهانی دارد، شهادت داد كه به هنگام اقامتی كوتاه در «پایگاه 51»، دو باند پرواز را مشاهده كرده كه هر كدام 3 هزار متر طول داشته است. وی همچنین تأسیساتی عظیم و همینطور رآكتوری را در زیر زمین مشاهده كرده است كه ابعاد یك اتوبوس را داشته و هیچ پیچ و مهره و یا حتی محل اتصال قطعات بر روی آن مشاهده نمی شده است. و عجیب تر آن كه، انگار كه «حیات» داشته است، چراكه به تماس دست حساس بوده و به نظر می رسیده كه نسبت به امواج واكنش دارد.

پژوهش های رسمی بسیاری امروز پیرامون هواپیماهای جنگی انجام می پذیرد كه خلبانانشان صرفا به كمك الكترودها به مغز فرماندهی هواپیما متصل اند. در واقع، آنچه سبب واكنش دستگاه می گردد، افكار خلبان است. رآكتور «منطقه51» در سال های دهه 1970 نیز مطابق با همین اصل ساخته شده و برحسب وضعیت روحی و احساسی فردی كه آن را لمس می كرد، تغییر رنگ می داد. در آن زمان، هیچ كشوری از اینگونه تكنولوژی برخوردار نبود.منطقه فوق سری S4 این منطقه در واقع در زیر سلسله كوه های اطراف «پایگاه 51» نهفته و بنابراین پایگاهی زیرزمینی است كه از دید تیزبین ماهواره ها پنهان است. می توان گفت كه S4 سری ترین پایگاه جهان است و تحت تدابیر شدید امنیتی محافظت می گردد. بدین گونه كه، دوربین های نظارتی و ردیاب های تحركات زمینی تا شعاع 40 كیلومتری پایگاه را تحت پوشش دارند، و پرسنل آن نیز از حق صحبت درباره نوع فعالیت خود محروم بوده، در صورت شكستن سكوت در معرض خطر مرگ قرار می گیرند. ورودی S4 از 9 در خاكی رنگ تشكیل شده است و خود پایگاه نیز 9 بشقاب پرنده را در خود پنهان دارد.

 

این اشیای پرنده برای پروازهای خود از سوختی ویژه استفاده می كنند كه «عنصر 511» نامیده می شود. پروازها نیز بدون كمترین صدا انجام می پذیرد.

«عنصر511» عنصری ثابت و پایدار است كه خواص جالب توجهی دارد. می توان از آن به عنوان سوخت رآكتورها استفاده و یا آن را به منشأ یك میدان انرژی قدرتمند تبدیل كرد. تمامی این بشقاب پرنده ها دستگاه هایی را در خود جای می دهند كه «عنصر511» را به یك میدان انرژی قدرتمند برای خنثی كردن نیروی جاذبه یا گرانش زمین مبدل می سازد. بشقاب پرونده ها «زمینی»اند.

پاسخ های ارائه شده برای معمای «اشیای پرنده ناشناخته» در واقع دروغ هایی دیگر در خدمت اهداف آنهاست كه دوست دارند مردم را در راستای منافع خود در ناآگاهی كامل نگه دارند. چرا كه، «اربابان قدرت» برای رسیدن به اهداف خود از هیچ كوششی فروگذار نیستند، هر چند كه این تلاش ها كره زمین را به ورطه نابودی كشاند.  

آیا «بشقاب پرنده»ها در حقیقت آخرین دستگاه های نظامی نیستند كه در خفا و به گونه ای كاملا سری و محرمانه ساخته شده اند؟ قدر مسلم آن كه، آمریكا تنها كشوری نیست كه تكنولوژی هواپیماهای رنگارنگ و از جمله هواپیماهای مثلثی شكل را تحت كنترل درآورده است. شاید نیز به همین خاطر است كه رقم شاهدانی كه به عنوان مثال، اشیای پرنده مثلثی شكل را در آسمان رؤیت كرده اند، بسیار بیش از دیگر شاهدان بشقاب پرنده هاست.  

در واقع، شركت های بسیاری در سراسر جهان در ساخت بشقاب پرنده ها كوشیده اند. اما، شركت «ساراتف» در منطقه «ولگای» روسیه كه كار خود را از بدو سال های دهه1990 آغاز كرده است، موفق به یافتن راه حل هایی ابتكاری گردیده، مهندسان آن به لطف شكل خاص بشقاب پرنده خود و نوآوری های تكنولوژیك بسیار ویژه، پاسخی برای یكی از مشكلات كلیدی بشقاب پرنده ها كه لرزش آنها در وضعیت آب و هوایی نابسامان بوده است، یافته اند.

 

 

در این حال، فرانسوی ها نیز «پایگاه 51» خود را دارند. پایگاه «آلبیون» در استان «پرووانس» فرانسه، پایگاهی فوق سری است كه در آغاز یك پایگاه موشك انداز هسته ای بوده، اما امروز یك پایگاه سری «فرازمینی» است، اگرچه «متروك» به نظر می رسد. یك افسر ذخیره این پایگاه می گوید، بسیاری از خلبانان هلی كوپترهای پایگاه بدفعات «بشقاب پرنده»ها را برزمین آن مشاهده كرده اند. ضمن این كه، پرونده ای فوق سری درباره «اشیای پرنده ناشناخته» حاوی تصاویر اینگونه اشیا نیز در پایگاه «آلبیون» وجود دارد. و در كنار آن نیز، شایعات متعدد درباره موجودات فرازمینی... و چینی ها نیز از غافله عقب نمانده، بشقاب پرنده ای ساخته اند كه 1/2متر قطر دارد و از راه دور كنترل می شود.

در مجموع، دو نظریه هم اكنون درباره این «پرندگان فلزی» وجود دارد. عده ای بر این باورند كه دولت آمریكا سعی در تولید تكنولوژی هایی نظامی دارد كه قادر باشند در صورت وقوع منازعه ای جهانی پیروزی را نصیب این كشور سازند. برخی نیز مدعی اند كه تهدید از جانب زمین نیست، بلكه از فضا می آید! اما، نظریه كلی بر این باور است كه این ناشناخته های پرنده نه از «زهره» می آیند و نه از «مریخ» سرازیر گردیده اند، بلكه ساخته و پرداخته دست بشرند و در راستای اهداف پنهان و اسرار مگوی اربابان جهان به كار گرفته می شوند.

منابع: سایت های - اوونی- لوموند دیپلماتیك- انفودونت- لوپست- ویكیپدیا- كانسپیرنسی واچ- دزانسیكلوپدی ویكیا- اوونی آنلاین- باز51- فوتوونی فری- ویكیو- جاناتان درودر یی مونسیت- - استروسرف- یا بیلادی- زن بلاگز- - بیزاروس- ژس مارسل فری- اوونی زبلاگ- سكرت باز.

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
یکشنبه 25 آذر 1397 09:44 ق.ظ
Hey there would you mind stating which blog platform you're using?
I'm looking to start my own blog in the near future but I'm having a difficult time deciding
between BlogEngine/Wordpress/B2evolution and Drupal.
The reason I ask is because your design and style seems different then most blogs and I'm looking for something unique.
P.S My apologies for getting off-topic but I had
to ask!
یکشنبه 25 آذر 1397 08:58 ق.ظ
Your way of explaining everything in this article is genuinely good, every one can effortlessly understand it, Thanks a lot.
پنجشنبه 22 آذر 1397 07:46 ق.ظ
Currently it looks like Movable Type is the best blogging platform out there right now.
(from what I've read) Is that what you are using on your blog?
پنجشنبه 22 آذر 1397 04:31 ق.ظ
My developer is trying to convince me to move to .net from PHP.
I have always disliked the idea because of the costs. But he's tryiong none the less.
I've beeen using WordPres on a vaariety of websites for about a year
and am nervous about switching to anotheer platform.
I have heard fantfastic things about blogengine.net.
Is there a way I ccan transfer all my wordpress content into it?
Any help would be greatly appreciated!
چهارشنبه 21 آذر 1397 02:32 ق.ظ
I was suggested this website by my cousin. I'm not
suree whetger this post is written by him as nobody else know such detailed about my difficulty.
You are amazing! Thanks!
شنبه 17 آذر 1397 01:48 ب.ظ
Excellent post. I wass checking continuously this
weblog and I am impressed! Extremely useful info specially the final section :
) I maintain such info a lot. I used to be seeking this certaion info for
a vsry long time. Thank you and good luck.
جمعه 16 آذر 1397 07:47 ب.ظ
It's great that you are getting ideas from this paragraph aas well as from our argument made here.
جمعه 16 آذر 1397 05:14 ق.ظ

Good data. Many thanks!
safe dosage for cialis cialis 5 mg effetti collateral buying cialis in colombia how to buy cialis online usa cialis 20 mg cialis pas cher paris cialis 50 mg soft tab cialis kaufen bankberweisung cialis generique cheap cialis
پنجشنبه 15 آذر 1397 05:34 ب.ظ
Greetings! This is my 1st comment here so I just wanted to give a quick
shout out and tell you I really enjoy reading your articles.
Can you suggest any other blogs/websites/forums that cover the same topics?
Thanks a lot!
پنجشنبه 15 آذر 1397 08:42 ق.ظ
Hi my friend! I want to say that thus article is awesome,
nice written and come with almost all important infos.

I would liuke to see extra postrs like this .
چهارشنبه 14 آذر 1397 02:01 ب.ظ

You've made the point.
cialis generico online estudios de cialis genricos the best site cialis tablets buying cialis in colombia interactions for cialis free generic cialis generic for cialis preis cialis 20mg schweiz comprar cialis navarr buy cialis online nz
چهارشنبه 14 آذر 1397 02:33 ق.ظ

Whoa all kinds of very good info!
cialis coupons only best offers cialis use buy cialis india cialis 100mg cost we like it cialis price cialis side effects dangers il cialis quanto costa cialis e hiv cialis bula cialis 5 mg scheda tecnica
سه شنبه 13 آذر 1397 03:31 ب.ظ

Regards, A lot of posts.

buy cialis uk no prescription deutschland cialis online cialis generico lilly cialis usa cost recommended site cialis kanada cialis 200 dollar savings card cialis for daily use costo in farmacia cialis tadalafil 40 mg cialis what if i take
سه شنبه 13 آذر 1397 04:08 ق.ظ

Incredible loads of wonderful tips!
cialis prices in england generic for cialis cialis online deutschland cialis free trial tadalafil 20 mg bulk cialis cialis pills boards where do you buy cialis generic cialis tadalafil sialis
دوشنبه 12 آذر 1397 05:18 ب.ظ
Hi there everyone, it's my first pay a quick visit at this web page, and post is actually fruitful for me, keep up posting these articles.
دوشنبه 12 آذر 1397 03:51 ق.ظ

Amazing a good deal of helpful information.
cialis australia org cialis et insomni when will generic cialis be available cialis for sale in europa cialis et insomni acheter cialis meilleur pri cialis generico postepay cialis generique 5 mg cialis 5 mg scheda tecnica cialis generika in deutschland kaufen
یکشنبه 11 آذر 1397 03:39 ق.ظ
I know this if off topic but I'm looking into starting my own weblog and was
curious what all is required to get setup?
I'm assuming having a blog like yours would cost a pretty penny?
I'm not very internet savvy so I'm not 100% sure.
Any recommendations or advice would be greatly appreciated.

Many thanks
یکشنبه 11 آذر 1397 03:32 ق.ظ

Terrific advice. Appreciate it!
india cialis 100mg cost cialis 10mg prix pharmaci cialis baratos compran uk cialis rezeptfrei cialis generic tadalafil buy cialis daily reviews price cialis per pill cialis 5 mg buy what is cialis cialis italia gratis
یکشنبه 11 آذر 1397 01:22 ق.ظ
It's going to be end of mine day, however before finish I am reading this wonderful post to increase my knowledge.
یکشنبه 11 آذر 1397 12:27 ق.ظ
Hello, Neat post. There's a problem along with your site in web
explorer, may test this? IE nonetheless is the marketplace ledader
and a big element of fllks will pass over your magnificent writing because of this
problem.
شنبه 10 آذر 1397 03:57 ب.ظ

You've made your point pretty clearly.!
cialis rckenschmerzen preis cialis 20mg schweiz only best offers 100mg cialis buy cialis sample pack tadalafil 20 mg cialis 5 mg para diabeticos sublingual cialis online cialis 20mg preis cf generic cialis at walmart tadalafil 20mg
شنبه 10 آذر 1397 03:08 ق.ظ

Wonderful write ups, Many thanks.
cialis kaufen wo viagra cialis levitra prescription doctor cialis recommended site cialis kanada look here cialis order on line cialis 30 day trial coupon cialis 10mg prix pharmaci cialis for sale south africa when can i take another cialis cialis kaufen
جمعه 9 آذر 1397 02:58 ب.ظ
Ridiculous story there. What occurred after? Good luck!
جمعه 9 آذر 1397 11:21 ق.ظ
Howdy just wanted to give you a quick heads up. The tdxt iin your article seem to be running
off the screen in Firefox. I'm not sure iff this is a format issue or something to do with internet
browser cmpatibility but I figured I'd post too let you know.
The design and style look great though! Hope you get the problem resolved soon. Kudos
جمعه 9 آذر 1397 11:18 ق.ظ
Excellent blog here! Also your web site so much up very fast!
What webb host are you the use of? Can I get your affiliate hyperlink for your host?
I want my website loaded up as fast as yours lol
جمعه 9 آذر 1397 07:57 ق.ظ
Hi there, all the time i used to check webpage posts here in the
early hours in the dawn, because i enjoy to gain knowledge
of more and more.
جمعه 9 آذر 1397 07:30 ق.ظ
Great post. I will be experiencing many of these issuws as well..
جمعه 9 آذر 1397 07:09 ق.ظ
I really lie it when people get together and share ideas.
Great website, keep itt up!
جمعه 9 آذر 1397 04:06 ق.ظ

Wonderful information. Appreciate it.
purchasing cialis on the internet we like it cialis price tadalafil generic cialis in vietnam cialis daily reviews buying brand cialis online generic cialis soft gels venta cialis en espaa acheter cialis meilleur pri cialis flussig
جمعه 9 آذر 1397 01:21 ق.ظ
Excellent goods from you, man. I have understand your stuff
previous to and you're just extremely magnificent.
I actually like what you've acquired here, really like what you are saying
and the way in which you say it. You make it enjoyable and you still take care of to keep it sensible.
I can't wait to read much more from you. This is really
a wonderful web site.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
 
 
بالای صفحه